Colors: Blue Color

Dziś przed godziną 3:30 czasu polskiego, wystartował najdłuższy lot świata. Australisjkie linie Qantas uruchomiły połączenie z Nowego Jorku do Sydney.

Polskie Linie Lotnicze LOT w niedzielę zainaugurowały bezpośrednie rejsy z Budapesztu do Seulu. Boeingi 787 Dreamliner będą obsługiwały tę trasę trzy razy w tygodniu. To pierwsze dalekodystansowe połączenie polskiego przewoźnika ze stolicy Węgier do Azji. Uruchomieniem nowych międzynarodowych rejsów z Budapesztu - LOT realizuje kolejny etap budowy swojego drugiego europejskiego hubu.

Bezpośrednie połączenie do Nowego Jorku (JFK) oraz zwiększenie liczby rejsów do Chicago. Polskie Linie Lotnicze LOT w nowym sezonie letnim zaoferują bogatszą ofertę połączeń z Kraków Airport do USA. Tym samym mieszkańcy Krakowa i całego regionu będą mogli na pokładzie Boeinga 787 Dreamliner polskiego przewoźnika komfortowo dotrzeć do dwóch ważnych amerykańskich portów.

W rozmowie podczas II kongresu Rynku Lotniczego prezes LOT Rafał Milczarski poinformował, że jeśli Polska wejdzie do programu ruchu bezwizowego, to LOT ogłosi uruchomienie nowej trasy do USA.

Bądź na bieżąco

Najczęściej Czytane